OTYLIADA’2017 na Neptunie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 marca 2017

Już w najbliższą sobotę 11 marca 2017r.  w Krytej Pływalni „Neptun” w Ożarowie podobnie jak na 45 innych pływalniach w całej Polsce odbędzie się  III Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA’2017. Zawodnicy rozpoczną pływanie  11 marca o godz. 18:00 a zakończą w niedzielę 12 marca o 6.00.
Zapisy do udziału w zawodach odbywają się jeszcze w naszej pływalni do godziny 17.00 w sobotę - serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach i kibicowania zawodnikom.

W dniu zawodów basen sportowy będzie dostępny tylko do godziny 18.00


 

Każdy z uczestników Otyliady’2017  otrzyma certyfikat uczestnictwa i pamiątkowy mini medal, natomiast zwycięzcy ( I, II i III miejsce), którzy przepłyną najdłuższy dystans dodatkowo dyplomy i medale. Dla najmłodszej dziewczynki  i najmłodszego chłopca przewidziano maskotki foczki Otylki . Najliczniejsza rodzina (minimum 5 osobowa) otrzyma od organizatorów komplet ręczników kąpielowych z logiem OTYLIADY.

OTYLIADA – to największa masowa impreza pływacka w Polsce. Dotychczas w Nocnych Maratonach Pływackich organizowanych od 2011r. wzięło udział ponad 8 tys. Polaków. Dla jednych OTYLIADA jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. OTYLIADA odbywająca się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo_otyliada

    logo_otyliada

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-03-08
Data publikacji:2017-03-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Zbigniew Mistrzyk
Liczba odwiedzin:543