OTYLIADA’2018 na Neptunie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 marca 2018

Już w najbliższą sobotę 10 marca 2018r.  w Krytej Pływalni „Neptun” w Ożarowie podobnie jak na kilkudziesięciu  innych pływalniach w całej Polsce odbędzie się  V Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA’2018.
Zawodnicy rozpoczną pływanie  10 marca o godz. 18:00 a zakończą w niedzielę 11 marca o 6.00.

Zapisy do udziału w zawodach odbywają się jeszcze w naszej pływalni do godziny 17.00 w sobotę - serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach – ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

W dniu zawodów basen sportowy będzie dostępny tylko do godziny 17.40,
basen rekreacyjny i sauna czynne do godziny 21.00

Każdy z uczestników Otyliady 2018  otrzyma certyfikat uczestnictwa i pamiątkowy mini medal, natomiast zwycięzcy ( I, II i III miejsce), którzy przepłyną najdłuższy dystans dodatkowo dyplomy i medale. Dla najmłodszej dziewczynki  i najmłodszego chłopca przewidziano maskotki foczki Otylki .
Najliczniejsza rodzina (minimum 5 osobowa) otrzyma od organizatorów komplet ręczników kąpielowych z logiem OTYLIADY.

OTYLIADA – to największa masowa impreza pływacka w Polsce. Dotychczas w Nocnych Maratonach Pływackich organizowanych od 2011r. wzięło udział ponad 8 tys. Polaków. Dla jednych OTYLIADA jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. OTYLIADA odbywająca się pod hasłem „CałaPolska pływa z nami” ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-03-08
Data publikacji:2018-03-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Zbigniew Mistrzyk
Liczba odwiedzin:1370