OTWARCIE PŁYWALNI OD 12 DO 28 LUTEGO 2021

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 lutego 2021

Zasady korzystania z KRYTEJ PŁYWALNI „NEPTUN”
(obowiązujące od 12 DO 28 LUTEGO 2021 r.)

Pływalnia jest czynna zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 11 lutego 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

 1. Obiekt czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 21.00,  w soboty i niedziele od 9.00 do 15.00.

 2. Z Pływalni można korzystać z zachowaniem obostrzeń sanitarnych:
  - baseny sportowy i rekreacyjny – z zachowaniem dystansu społecznego
  - sauna – 2 osoby – z zachowaniem dystansu 1,5m, obowiązkowe korzystanie z sauny boso, bez okrycia wierzchniego za wyjątkiem ręcznika
  - zjeżdżalnia – nieczynna  
  - galeria dla publiczności - nieczynna

 3. Obowiązkowa dezynfekcja rąk dla korzystających z obiektu. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk umieszczono przy wejściu, w przebieralniach, przy umywalce w toalecie oraz w pomieszczeniu z natryskami. Administrator udostępnia środki do dezynfekcji, a korzystający muszą bezwzględnie stosować obowiązek dezynfekcji.

 4. Zachowanie niezbędnego dystansu 1,5-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: przebieralniach, toaletach, natryskach, brodzikach.

 5. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

 6. Osoby korzystające z obiektu zobowiązane są do opuszczenia obiektu bezpośrednio po rozliczeniu w kasie.

 7. Korzystający z obiektu muszą przestrzegać ogólnych zaleceń wydawanych  przez Głównego Inspektora Sanitarnego w okresie pandemii  COVID-19 oraz poleceń porządkowych wydawanych przez pracowników Pływalni.

   

Kierownik Krytej Pływalni „Neptun”

 Zbigniew Mistrzyk

 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-02-12
Data publikacji:2021-02-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Zbigniew Mistrzyk
Liczba odwiedzin:40